درباره نسیم تهویه

خدمات فروش و نصب، جابجایی، تعمیر و سرویس کولر گازی

کارشناسان متخصص

تمامی تعمیرکارانی که در شرکت نسیم تهویه مشغول به فعالیت هستند هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید انواع برندهای سیستمهای سرمایشی و گرمایشی مناسب ترین فرد جهت نصب، سرویس، و تعمیرات برای شما خواهند بود.

هزینه بهینه خرید و نصب کولرگازی و داکت اسپلیت

به این دلیل که متخصصان شرکت نسیم تهویه به نقاط قوت و ضعف تمامی برندها آشنایی کامل دارند، در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

درباره نسیم تهویه

به متخصصان تعمیرات نسیم تهویه اعتماد کنید

تعمیرگاه مجاز نسیم تهویه در تهران، با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ای درخشان در زمینه نصب وسرویس کولرگازی،نصب و سرویس داکت اسپلیت ،شارژ گاز کولر گازی، تعمیر کولر گازی، تعمیر داکت اسپلیت، سرویس پکیج، تعمیر پکیج، اسیدشویی و رسوب زدایی پکیج و … در کنار شماست. برای نصب و تعمیر تمامی برندهای کولر گازی و داکت اسپلیت و پکیج کافیست با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در سریع ترین زمان ممکن در محل و منزل شما حاضرشوند و تعمیر وسیله مورد نظر شما را انجام دهند.

ما با داشتن +۱۰۰ تعمیرکار و متخصص لوازم خانگی در استان های تهران و البرز سال هاست تعمیر تمامی برندهای کولر گازی و داکت اسپلیت و پکیج را در محل و بدون جا به جایی دستگاه و در کمترین زمان ممکن به انجام می رسانیم.

ما بهترین در کار خود هستیم و این حاصل بیش از ۱۰ سال تلاش شبانه روزی پرسنل زحمت کش این مجموعه است که به لطف اعتماد همشهریان عزیزمان کسب کرده ایم، و به پاس اعتماد روزافزون شما تمامی خدمات این مجموعه در کمترین زمان با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت با ۱۰۰ روز گارانتی انجام میشود، پس کافیست یکبار به نسیم تهویه اعتماد کنید تا برای همیشه جزء مشتریان عزیز ما باشید.