داکت اسپلیت

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک

تعمیر کولر گازی تک الکتریک,سرویس کولر گازی تک الکتریک,شارژ گاز کولر گازی تک الکتریک در کلیه مناطق تهران توسط متخصص ترین تعمیرکار,سرویسکار کولر گازی تک الکتریک به صورت حرفه ای در کمترین زمان ممکن با عالی ترین کیفیت توسط تیم فنی استادسرما ( نسیم سرویس ) ارائه میشود. سرویس و تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک تخصصی باید انجام شود و ما می توانیم با یک تیم کارشناسی و دقیق به بهترین شکل ممکن عیب کولر شما را فهمیده و آن را تعمیر کنیم. سرویس و تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک در تمامی نقاط تهران با قیمت و کیفیت خوب انجام می گردد. لازم است قبل اینکه وسایل سرمایشی تان خراب شود برای سرویس آن چاره ای اندیشید.

حتما شما هم وقتی یک کولر گازی به خانه آورده اید، از داشتن یک تکنولوژی جدید سرمایشی گرمایشی در خانه حسابی ذوق کرده اید. خنک کردن سریع خانه و داشتن ریموت تا مدت ها حس جالبی به شما دست داده است و رضایت خانواده نیز به دست آمده است. اما دقیقا از لحظه ای که کولر گازی کار نمی کند و متوقف می شود و عیب های جدیدی از خود نشان می دهد، حسابی ناراحت می شوید. چرا که کولر گازی را صرف نظر از برند آن مطمئنا گران خریده اید و اصلا تمایل ندارید که دقیقا وسط تابستان و در هوای گرم، ناگهان خراب شده، دچار کمبود شارژ شود ویا مشکلاتی از این دست برایش پیش آید.

در ۵۰% کسب و کارها خدمات پس از فروش حرف اول را می زند. در تمام دنیا after sales services یا خدمات پس از فروش بطور مستقیم با مشتریان ارتباط داشته و اساس رونق فروش است. خدمات پس از فروش عبارت است از: انجام مجموعه کارهای جدیدی که توسط بخش خدمات یک سازمان یا شرکت و نهاد خصوصی طرح ریزی شده باشد تا بتواند تعداد بیشتری از مشتریان ویزیت شده به شرکت توسط دپارتمان بازاریابی و فروش را مدیریت نماید.

مهمترین خدمات پس از فروشی که برای کولر گازی تک الکتریک ( TECH ELECTRIC )توسط این مرکز ارائه می گردد آموزش استفاده درست و نگهداری لوازم خانگی، مشاوره و همینطور نصب کولر گازی تک الکتریک، سرویس و تعمیر کولر گازی  تک الکتریک ( TECH ELECTRIC ) است.

خدمات پس از فروش در این مرکز توسط متخصصانی با متوسط تجربه یازده سال انجام می گیرد. بنابراین بدون هیچ دغدغه فکری می توانید کولر گازی تک الکتریک ( TECH ELECTRIC) خود را برای انجام و سرویس خدمات موردنظرتان در کمترین زمان ممکن توسط متخصصان خبره به این مرگز واگذار نمایید.

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک

تعمیرات تخصصی کولر گازی تک الکتریک ( TECH ELECTRIC )بیش از ۱۰ سال است که در مرکز ما انجام می گیرد. از آنجایی که قیمت های مرکز ما با توجه به هزینه های فعلی بازار و همچنین هزینه زمانی کاملا مقرون به صرفه است، بنابراین اگر تاریخ گارانتی دستگاه تان به تازه گی تمام شده است، با توجه به سرعت و دقت و کیفیت بالای کار متخصصان این مرکز در مقایسه با هزینه دریافتی به نسبت سایر شرکت ها، بهترین انتخاب برای تعمیر و سرویس دهی متخصصان شرکت ما هستند. همین آلان کیفیت و هزینه ها را بررسی کنید و سپس تماس بگیرید.

لازم به ذکر است اگر تاریخ ضمانت نامه و گارانتی کولر گازی تک الکتریک  ( TECH ELECTRIC ) شما هنوز سرنرسیده است و به بیان ساده هنوز گارانتی دارید می توانید با شرکا ضمانت کننده دستگاه تان که در کارت گارانتی نام و مشخصات آن موجود است تماس بگیرید.

مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک

یکی از شایع ترین مشکلاتی که در روزهای گرم تابستان در محل کار یا زندگی شما ممکن است با ان مواجه شوید از کار افتان یا عیب داشتن کولر گازی تان به دلیل بروز مشکل یا سرویس نکردن ان است.

ما به خوبی درک می کنیم که گرمای شدید تابستان بسیار طاقت فرصا می باشد  بنابراین به عنوان یک مرکز فوق تخصصی سرویس و تعمیر کولر گازی تک الکتریک در صدد رفع عیب یا مشکل دستگاه شما به بهترین نحو ممکن برامدیم تا شما با اسایش بیشتری در محل زندگی خود استراحت کنید.

به شما توصیه می کنیم که در این هنگامی که به دنبال یک تعمیرکار کولر گازی تک الکتریک می گردید بهترین و متخصص ترین تعمیرکار را انتخاب کنید زیرا در چنین شرایطی ممکن است به یک تعمیرکار کولر گازی غیرحرفه ای اطمینان کرده و از ایشان درخواست کمک کنید. اما این نکته را در نظر بگیرید که اینکار، غیر از اینکه مشکل پیش آمده برای کولر گازی تک الکتریک شما را به صورت کلی و اصولی برطرف نمی کند، احتمالا باعث تحمیل هزینه های اضافی برای شما نیز می شود.

تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک بصرفه است یا خرید داکت اسپلیت تک الکتریک؟

روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا کولر گازی ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان استاد سرما با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر اسپیلت تک الکتریک و تعمیر کولر گازی تک الکتریک شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیر کولر گازی ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپیلت نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض کولر گازی تک الکتریک به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

تکنسین های متخصص استاد سرما قادر به ارائه انواع تعمیرات اسپیلت تک الکتریک و همچنین تعمیرات داکت اسپیلت تک الکتریک هستند. بنابراین امکان تعمیر کولر گازی تک الکتریک شما فراهم بوده و نیاز به نگرانی بابت صرف هزینه چندین برابری جهت تعویض کولر گازی و خرید دستگاه جدید نمی باشد.

هزینه تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک

هنگامی که کولر گازی شما عملکرد مناسبی ندارد و اینکه به کلی از کار می افتد مهمترین دغدغه شما هزینه تعمیر کولر گازی تک الکتریک می باشد. هزینه تعمیرات کولر گازی بسته به نوع خرابی متغیر می باشد و باید کارشناسی شود تا هزینه دقیق به دست بیاید.اما کلیه تعمیرات کولر گازی در استاد سرما مرکز مجاز سرویس و تعمیر کولر گازی تک الکتریک در تهران با هزینه های منصفانه و با بهترین کیفیت انجام می شود.

دلیل عدم انتخاب تعمیرکار غیر مجاز داکت اسپلیت تک الکتریک

قطعات غیر اصلی :
برای تعمیر دستگاه شما از قطعات غیر اصلی و غیر استاندارد استفاده میکنند

نداشتن علم تعمیر دستگاه:
مهارت و علم تجربه کافی جهت تعمیر دستگاه شما را ندارد

عدم رسیدگی به شکایات :
در صورت بروز مشکل مرجع معتبری برای رسیدگی به مشکلات شما وجود ندارد

دریافت هزینه های اضافی
به دلیل معتبر نبودن مرکز تعمیرات کولر گازی از شما هزینه های اضافی را طلب می کنند

استاد سرما یکی از معتبرترین مراکز سرویس و تعمیر کولر گازی تک الکتریک در تهران می باشد که سالهاست در این زمینه به مشتریان بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد و همیشه مورد رضایت و تایید مشتریان قرار گرفته است که ین از بزرگترین افتخارات مجموعه فنی استاد سرما می باشد

 بابت تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک نگران نباشید

اگرچه همه‌ی کولر گازی ها ممکن است خراب شوند، اما کولر گازی تک الکتریک در مجموعه فدکتهویه  با برخورداری از متخصص ترین تعمیرکارکولرگازی تک الکتریک یک مزیت بزرگ در اختیار دارد. تمام مشکلات کولر گازی شما در به سادگی تعمیر خواهد شد.

فرقی نمی‌کند کولر گازی شما چه مدلی باشد تعمیرکاران ما دارای مهارت و تخصص کافی در زمینه تعمیرات کولر گازی تک الکتریک می باشند. در مورد خرابی‌های بزرگ‌تر نیز تعمیر و سرویس کولر گازی تک الکتریک به دست ما هم مقرون به صرفه‌تر است و هم ایمن‌تر.

فواید سرویس داکت اسپلیت تک الکتریک

همه کولرهای گازی نیازمند سرویس دوره‌ای هستند تا بتواند در طول عمر خود به درستی کار کنند. انجام سرویس کولر گازی تک الکتریک به صورت دوره ای شما را مطمئن خواهد کرد که دستگاه‌تان در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌کند.

سرویس کولر گازی تک الکتریک  به افزایش بهره‌وری دستگاه کولر گازی کمک می‌کند و هیزنه‌های قبض برق را کاهش می‌دهد. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر نتواند هوا را داخل خانه به خوبی به گردش در آورد. و نتیجه این می‌شود که کولر گازی تک الکتریک باید برای مدت زیادی در طول روز کار کند و شاید شما را مجبور کند که تنظیمات دمایی را عوض کنید زیرا حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی احساس راحتی نمی‌کنید. کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپرسور سردکننده سخت‌تر کار کند، که جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل می‌کند و نتیجه افزایش هزینه‌های قبض برق خواهد بود در چنین حالتی هزینه بیشتری باید برای تعمیر کولر گازی تک الکتریک  پرداخت کنید

شستشو

شستشو و سرویس کولر گازی تک الکتریک با پیدا کردن ایردات قبل از اینکه بزرگ‌تر و گران‌تر شوند پول زیادی را برای‌تان پس‌انداز خواهد کرد. نه تنها کویل کنداسور کثیف باعث می‌شود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینه‌های برق افزایش یابد، که ممکن موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس در آن شود. هزینه‌ی بررسی و تمیز کردن کویل کنداسور به مراتب کم‌تر از هزینه تعویض کمپرسور است. همچنین سرویس دوره‌ای می‌تواند موارد دیگری مانند نشتی آب در سیستم که می‌تواند باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.

عمر دستگاه کولر گازی خود را با مراقبت‌ در طول زمانی که کار می‌کند افزایش دهید. کولرهای گازی تک الکتریک وقتی درست کار می‌کنند که به صورت مرتب سرویس و تمیز شود. اگر یک قطعه درست کار نکند، می‌تواند به کل دستگاه استرس وارد کرده و در نهایت دستگاه زودتر از موعد خراب شود. نگهداری همه قطعات در حالت عمل‌کرد خوب به معنای استرس و فشار کم‌تر رو همه خواهد بود. دستگاه در طول مدت زمان بیشتر عمل‌ کرد بهتری نسبت به دستگاهی که مرتب سرویس نمی‌شود خواهد داشت.

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت تک الکتریک هر چند وقت یکبار انجام شود؟

قطعا نمی توان گفت که چه مدت باید اقدام به سرویس کولر گازی کرد! چرا؟اجزاء مختلف کولر گازی نیاز به سرویس شدن در بازه های زمانی متفاوت دارند. و اینکه در برخی موارد کولر گازی در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خب اگر اینچنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور کولر گازی کرد و اقدام به سرویس کولر کرد.

در مورد دیگر کولر در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار سرویس کولر گازی کافی است اما بهتر است که سرویس پنل داخلی کولر گازی به صورت ماهانه انجام شود و سرویس پنل خارجی کولر گازی به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود

سرویس کولر گازی تک الکتریک شامل

الف – سرویس پنل داخلی کولر گازی تک الکتریک

  • شستشوی فیلترها کولر گازی
  •  بلوور کولر گازی
  • سرویس سنسور ها کولر گازی
  •  فین ها یا کویل کولرگازی
  • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)

ب – سرویس پنل خارجی کولر گازی تک الکتریک

سرویس پنل خارجی کولر گازی یا همان کندانسور دارای اهمیت بالایی است چون در بیرون از منزل شما نصب میگردد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک است به همین دلیل اگر شما نسبت به شستشوی به موقع ان اقدام نکنید ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای تعمیرات ان شوید زیرا کثیفی بیش اندازه کندانسور مانع از عملکرد صحیح دستگاه میشود و فشار زیادی به دستگاه شما تحمیل میکند پس بهتر است که یک سرویسکار با تجربه به صورت متداول انرا شستشو نماید (شما با خیالی اسوده میتوانید اینکار را به کادر مجرب استاد سرما بسپارید) که این کار را با استفاده از دستگاه های مخصوص فشار قوی اب(واتر جت) انجام میدهند

هزینه سرویس داکت اسپلیت تک الکتریک

استاد سرما با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه تعمیر کولر گازی تک الکتریک معتقد است که سرویس کولر گازی تک الکتریک به قدری با اهمیت و با ارزش است که اصلا نباید نگران هزینه سرویس کولر گازی تک الکتریک خود باشید بلکه پرداخت هزینه سرویس کولر گازی تک الکتریک بهای ناچیزی است در برابر افزایش عمر کولر گازی و پرداخت هزینه های سنگین تر تعمیر کولر گازی تک الکتریک می باشد. نگران قیمت سرویس کولر گازی خود نباشید استاد سرما همواره پشتیبان و یاریگر شما می باشد و با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت به سرویس و شستشوی کولر گازی تک الکتریک شما می پردازد

همه ی موارد بالا به صورت کامل توسط گروه فنی استاد سرما با کیفیت عالی و بهترین قیمت ها  انجام می شود و همچنین آموزش نحوه سرویس آنها برای شما در سایت قرار داده شده است.

ما با ارائه مطالب مورد نیاز به شما، کمک می‌کنیم خودتان مراقبت و نگهداری از محصولات را، با اطلاعات کافی و به صورت صحیح انجام دهید

  • .چک کنید مصرف برق کولر گازی بیش از اندازه بالا نرفته باشد
  • فیلتر های قابل دسترس را تمیز کنید
  • بررسی کنید دستگاه نشت آب نداشته باشد
  • صدای غیر عادی هنگام کارکرد دستگاه شنیده نشود
  • چک کنید عملکرد دستگاه به طور عادی باشد

یک کامنت بزار

ایمیل شما منتشر نمی شود